W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

xxxxxxxxxxx

Powrót

Rejony pracowników socjalnych

XML

Treść

POKÓJ NR 2, wew. 139

ILONA KONARSKA-KUBIAK — starszy specjalista pracy socjalnej-koordynator
Jagiellońska
Kochanowskiego
Krasińskiego


POKÓJ NR 5, wew. 118

MONIKA MAŁECKA-MURAWSKA — pracownik socjalny
3 Maja
Barcewicza
Deotymy
Chmielna
Fałata
Hoffmanowej
Karłowicza
Klonowa
Kolumba
Komuny Paryskiej
Kosmonautów
Krzywa
Kutrzeby
Łąkoszyńska (od ul. Piwnej w prawą stronę)
Niecała
Niemcewicza
Noskowskiego
Matejki
Obrońców Warszawy
Pałacowa
Piątkowska
Piwna
Polna
Powstania Styczniowego
Reymonta
Sielska
Siemiradzkiego
Spacerowa
Sporna
Ściegiennego
Świętokrzyska
Unii Lubelskiej
Wiosny Ludów
Wyspiańskiego
Zapłotek
Żeromskiego

RENATA DĄBROWSKA — starszy specjalista pracy socjalnej-koordynator
Rejtana
Maczka
Sikorskiego
Skłodowskiej-Curie
Sosabowskiego
Teligi
Żółkiewskiego
Warszawskie Przedmieście 1, 3, 4A, 6 


POKÓJ NR 6, wew. 119

ELŻBIETA CZAJKOWSKA — starszy specjalista pracy socjalnej
Grunwaldzka
Świtkowskiego
Plac Piłsudskiego
Wilcza 3A, 3B, 3D
Zielona
Żniwna


POKÓJ NR 7, wew. 120

AGNIESZKA ANDRZEJCZAK — specjalista pracy socjalnej
Berlinga
Boczna
Bortnowskiego
Czereśniowa
Graniczna
Koniecpolskiego
Kordeckiego
Malinowa
Łączna
Obrońców Pokoju
Pomorska
Spójna
Uskok
Wygoda
Zgoda
Mickiewicza 102, 106

IZABELA GOŁĘBIEWSKA-CIOŁEK — specjalista pracy socjalnej
Sienkiewicza
Słowackiego
Zamkowa
Zduńska
Mickiewicza 104
Warszawskie Przedmieście 8, 10, 15, 18, 18a, 22a, 43 i pozostałe
oprócz nr 1, 3, 4A, 6, 9, 9A


POKÓJ NR 8, wew. 121

JOANNA MYCKA-DURKA — starszy specjalista pracy socjalnej — koordynator
Armii Krajowej
Asnyka
Broniewskiego
Bukowa
Gałczyńskiego
Konarskiego
Korczaka
Korczyńskiego
Kręta
Limanowskiego
Łąkoszyn Osiedle
Łąkoszyńska (od ul. Piwnej w stronę trasy)
Łódzka
Łubinowa
Makowa
Nowowiejska
Promienna
Słoneczna
Solskiego
Staffa
Struga
Tęczowa
Wąska
Wypoczynkowa

AGNIESZKA KOWALCZYK — pracownik socjalny
Akacjowa
Ewy
Goszczyńskiego
Jaśminowa
Kasztanowa
Ogrodowa
Reja
Rychtelskiego
Sempołowskiej
Wybickiego
Złotych Kłosów
Kr. Jadwigi
Górna
Lotnicza
Stalowa
Wodna
Poprzeczna


POKÓJ NR 9, wew. 145

ZOFIA JANKOWIAK — starszy specjalista pracy socjalnej
Oziębłowskiego
Podrzeczna
Prosta
Spokojna
Teatralna
Wojska Polskiego
Zdrojowa
Sklęczkowska

KATARZYNA MAŁECKA — pracownik socjalny
Andersa
Hallera
Północna
Sobieskiego
Kolberga
Konduktorska
Krośniewicka
Objazdowa
Osiedle Kolejowe
Paderewskiego
Przemysłowa
Rzemieślnicza
Spółdzielcza
Zbożowa
Zielarska
Zielna
Żytnia


POKÓJ NR 10, wew. 124

ANNA PIETRZAK — specjalista pracy socjalnej
Batorego
Józefów
Kazimierza Wielkiego
Przytorze
Wyszyńskiego 7
Sowińskiego

KINGA ŚWITALSKA — pracownik socjalny
Aleja ZHP 1, 2, 4, 6, 8
Troczewskiego
Jana Pawła II
Wyszyńskiego bloki poza nr 7
Popiełuszki
Jagiełły
Wojska Polskiego 3
Brzechwy
Chopina
Konopnickiej
Łęczycka
Makuszyńskiego
Modrzejewskiej
Moniuszki
Mniszkówny
Nałkowskiej
Orzeszkowej
Rodziewiczówny
Zapolskiej
Środowiskowy Dom Samopomocy — sprawy z GOPS Kutno


POKÓJ Nr 11, wew. 125

JOANNA LONKWIC — specjalista pracy socjalnej
Aleja ZHP 3
Chrobrego
Łokietka

ANITA MARCZAK — pracownik socjalny
Orla
Plac Wolności
Wilcza ( bez numerów 3A, 3B, 3D ) Wronia
ŚDS – inne gminy


POKÓJ NR 13, wew. 123

RENATA SZYBURSKA — starszy specjalista pracy socjalnej
Bitwy pod Kutnem
Kościuszki
Kraszewskiego
Kusocińskiego
Lipowa
Olimpijska
Oporowska
Płocka
Prusa
Pułaskiego
Skrajna
Szpitalna
Szymanowskiego
Tuwima
Wieniawskiego
Zacisze

EWELINA GRABSKA — pracownik socjalny
29 Listopada


POKÓJ NR 15, wew. 137

GRAŻYNA JAROS — specjalista pracy socjalnej
Jesienna
Os. Dybów-
(Bluszczowa
Bociania
Chabrowa
Głogowa
Krucza
Letnia
Łanowa
Łąkowa
Ptasia
Rolnicza
Sadowa
Słowicza
Sowia
Wiosenna
Wiśniowa
Zimowa
Żurawia)
Górnośląska
Bema
Brzozowa
Chodkiewicza
Cicha
Dąbrowskiego
Kołłątaja
Lelewela
Mochnackiego
Morcinka
Norwida
Orkana
Peowiacka
Różana
Wspólna
Wysockiego

AGNIESZKA FRĄTCZAK — pracownik socjalny
Długosza
Tarnowskiego
Zamoyskiego
Roweckiego
Kwiatowa
Cmentarna
Czarnieckiego


POKÓJ NR 16, wew. 138

ALEKSANDRA KACALAK — starszy specjalista pracy socjalnej — koordynator
Bohaterów Walk nad Bzurą
Kopernika
Jasna Kilińskiego Mireckiego Narutowicza Okrzei
Piastów
Pogodna
Toruńska
Wazów
Witosa
Staszica 10, 10a, 10b, 10c, 7, 13

MONIKA WÓJCIK — starszy specjalista pracy socjalnej
Aleja ZHP 1B
Bałtycka
Majdany
Raszewska
Rzeczna
Zachodnia
Warszawskie Przedmieście 9, 9A
Mickiewicza 5-100


POKÓJ NR 17, wew. 107

MONIKA SZUSTOWSKA — specjalista pracy socjalnej
Barlickiego
Joselewicza
Królewska
Nawrot
Zamenhofa
1 Maja

AGNIESZKA TARKOWSKA — pracownik socjalny
Braci Śniadeckich
Staszica (bez nr 7, 10, 10a, 10c, 10b, 13)